- et datterselskap av Oslo universitetssykehus HF

Ansatte

Navn Avdeling Stilling/Område Telefon Epost
Liv Kari Tokheim Administrasjon Adm. direktør 90121420 liv.kari.tokheim@sophiesminde.no
Alice Siya Mtui Aker Ortopediingeniør 99272060 alice.siya.mtui@sophiesminde.no
Anders Dahler Rikshospitalet Ortopediingeniør 99272075 anders.dahler@sophiesminde.no
Andreas Huck Aker Ortopediingeniør 99272083 andreas.huck@sophiesminde.no
Andrew Ritchie Aker Ortopediingeniør 99272086 andrew.ritchie@sophiesminde.no
Ann-Britt Huse Ullevål Ortopediingeniør 99272061 ann.britt.huse@sophiesminde.no
Anne-Margrethe F. Gjøra Aker Ortopediingeniør 99272079 amg@sophiesminde.no
Cecilie Lahn Ullevål Ortopediingeniør 99272078 cecilie.lahn@sophiesminde.no
Erlend Gjøra Aker Ortopediingeniør 99272080 erlend.gjora@sophiesminde.no
Eva-May Nordström Aker Ortopediingeniør 99272054 eva-may.nordstrom@sophiesminde.no
Gunhild Aasen Aker Klinikkleder Ortoser og Fottøy - ortopediingeniør 99272072 gunhild.aasen@sophiesminde.no
Hege Krokan Aker Ergoterapeut 99272077 hege.krokan@sophiesminde.no
Heidi Lyrstad Aker Ortopediingeniør 99272063 heidi.lyrstad@sophiesminde.no
Helene Abendstein Kjellmo Aker Turnuskandidat 99272081 helene.abendsteinkjellmo@sophiesminde.no
Ingrid Skaaret Aker Ortopediingeniør 99272074 ingrid.skaaret@sophiesminde.no
Jette Schack Aker Fysioterapeut 99272093 jette.schack@sophiesminde.no
Johanna M. B. Lefverman Ullevål Ortopediingeniør 99272092 johanna.lefverman@sophiesminde.no
John Tore Nilsen Aker Ortopediingeniør 99272059 john.tore.nilsen@sophiesminde.no
Jon Llewelyn Aker Turnuskandidat 99272082 jon.llewelyn@sophiesminde.no
Jørgen Dons Aker Ortopediingeniør 99272068 jorgen.dons@sophiesminde.no
Karen M. Alkanger Aker Ortopediingeniør 99272070 karen.alkanger@sophiesminde.no
Lee Harrison Ullevål Ortopediingeniør 99272099 lee.harrison@sophiesminde.no
Lennart Jonsson Aker Ortopediingeniør 99272073 lennart.jonsson@sophiesminde.no
Linn Bolstad Schwanborg Aker Ortopediingeniør 99272055 linn.bolstad@sophiesminde.no
Lærke Joo Lindskov Aker Ortopediingeniør 90875192 laerke.joo.lindskov@sophiesminde.no
Madeleine L. Dahlstrøm Aker Ortopediingeniør 99272087 madeleine.dahlstrom@sophiesminde.no
Martin Minde Aker Turnuskandidat 99272057 martin.minde@sophiesminde.no
Peter Strøm Ullevål Klinikkleder Eksterne - ortopediingeniør 99272056 peter.strom@sophiesminde.no
Petter G. Hoven Drammen Avdelingsleder - ortopediingeniør 99272071 petter.hoven@sophiesminde.no
Pia Camilla Nolstedt Aker Ortopediingeniør 99272085 pia.nolstedt@sophiesminde.no
Rune Kristian Nilsen Aker Klinikkleder Proteser - ortopediingeniør 99272067 rune.nilsen@sophiesminde.no
Siri Bekk Aker Ortopediingeniør 99272090 siri.bekk@sophiesminde.no
Søren Bang Engstrøm Rikshospitalet Avdelingsleder - ortopediingeniør 99272064 soren.bang.engstrom@sophiesminde.no
Thore Thiis Fjeld Aker Ortopediingeniør 99272058 tore.fjeld@sophiesminde.no
Torsten Appenzeller Rikshospitalet Ortopediingeniør 99272069 torsten.appenzeller@sophiesminde.no
Øyvind Merkesvik Aker Ortopediingeniør 99272091 oyvind.merkesvik@sophiesminde.no
Anita Kristin Vestli Aker Ortopeditekniker 94831154 anita.vestli@sophiesminde.no
Ann Kristin Neteland Ullevål Ortopeditekniker 22119127 ann.kristin.neteland@sophiesminde.no
Anne Kathrine F. Lintoft Aker Ortopeditekniker 94842345 anne.lintoft@sophiesminde.no
Anto Lovric Aker Ortopeditekniker 99272076 anto.lovric@sophiesminde.no
Arild Larsson Drammen Ortopeditekniker 32830682 arild.larsson@sophiesminde.no
Arvid Pedersen Hamar Ortopeditekniker 62543870 arvid.pedersen@sophiesminde.no
Bernard Kazembe Aker Ortopeditekniker 94831240 bernard.kazembe@sophiesminde.no
Bobby Vito De V. Casilang Aker Ortopeditekniker 94842345 bobby.casilang@sophiesminde.no
Christian Franzl Aker Fagarbeider 94831154 christian.franzl@sophiesminde.no
Daniel Tune Aker Ortopeditekniker 94831240 daniel.tune@sophiesminde.no
Ehsan Mohammadi Aker Ortopeditekniker 94825110 eshan.mohammadi@sophiesminde.no
Eli Kveine Hamar Ortopeditekniker 62543870 eli.kveine@sophiesminde.no
Espen Luneng Rikshospitalet Fagarbeider 23072183 espen.luneng@sophiesminde.no
Eva Flatby Hamar Fagarbeider 62543870 eva.flatby@sophiesminde.no
Farid Nasiri Hamar Ortopeditekniker 62543870 farid.nasiri@sophiesminde.no
Garrett Mc Keon Aker Hjelpearbeider 22045360 garrett.mc.keon@sophiesminde.no
Gerd Elin Larsgård Aker Ortopeditekniker 94825110 gerd.larsgaard@sophiesminde.no
Grethe Evensen Hamar Fagarbeider 62543870 grethe.evensen@sophiesminde.no
Henrik Strømsjordet Aker Ortopeditekniker 94825110 henrik.stromsjordet@sophiesminde.no
Ivar Adolfsen Hamar Avdelingsleder - ortopeditekniker 90362721 ivar.adolfsen@sophiesminde.no
Jan-Thore Riseng Drammen Ortopeditekniker 32830682 jan-thore.riseng@sophiesminde.no
Jose Alberto Saldivia Aker Ortopeditekniker 94831240 jose.saldivia@sophiesminde.no
Kenneth Borchgrevink Hamar Fagarbeider 62543870 kenneth.borchgrevink@sophiesminde.no
Kent Riseng Aker Ortopeditekniker 94825110 kent.riseng@sophiesminde.no
Kristian Lie Ullevål Fagarbeider 22119127 kristian.lie@sophiesminde.no
Lars Nyberget Ullevål Ortopeditekniker 22119127 lars.nyberget@sophiesminde.no
Maiken Fiborg Aker Ortopeditekniker 94825110 maiken.fiborg@sophiesminde.no
Nanna Ritchie Aker Teamleder Ben - ortopeditekniker 99272095 nanna.ritchie@sophiesminde.no
Nina Lystad Aker Teknikerleder - ortopeditekniker 99272053 nina.lystad@sophiesminde.no
Odd Steinar Johansen Hamar Fagarbeider 62543870 odd.johansen@sophiesminde.no
Petter Marius Arnesen Aker Ortopeditekniker 94831154 petter.marius.arnesen@sophiesminde.no
Pål Bjerke Aker Ortopeditekniker 94831240 paal.bjerke@sophiesminde.no
Pål Sandsnes Aker Ortopeditekniker 94831154 paal.sandsnes@sophiesminde.no
Raymond Saxhaug Aker Fagarbeider 94842345 raymond.saxhaug@sophiesminde.no
Robert E. Starling Aker Fagarbeider 94842345 robert.starling@sophiesminde.no
Roger Kristiansen Hamar Fagarbeider 62543870 roger.kristiansen@sophiesminde.no
Runar Vestli Aker Teamleder Arm - ortopeditekniker 99272096 runar.vestli@sophiesminde.no
Ryan Tilbury Aker Ortopeditekniker 94831240 ryan.tilbury@sophiesminde.no
Sebastian Littorin Aker Ortopeditekniker 94831240 sebastian.littorin@sophiesminde.no
Stine Skillebekk Aker Lærling 94842345 stine.skillebekk@sophiesminde.no
Susanne Lein Aker Ortopeditekniker 94831240 susanne.lein@sophiesminde.no
Thomas Halvorsen Aker Ortopeditekniker 94831154 thomas.halvorsen@sophiesminde.no
Torill Pedersen Hamar Ortopeditekniker 62543870 torill.pedersen@sophiesminde.no
Trond Erik Eriksen Aker Ortopeditekniker 94831154 trond.erik.eriksen@sophiesminde.no
Trond Grindahl Hamar Ortopeditekniker 62543870 trond.grindahl@sophiesminde.no
Unni Fürst Aker Ortopeditekniker 94825110 unni.furst@sophiesminde.no
Zeljko Starcevic Aker Teamleder Ortoser - ortopeditekniker 99272098 zeljko.starcevic@sophiesminde.no
Ann Kristin Korsan Fossneset Administrasjon HR- og adm.sekretær 99272097 ann.kristin.fossneset@sophiesminde.no
Anne Bjerke Vasshaug Fellestjenester Resepsjonsmedarbeider 90360887 anne.bjerke.vaashaug@sophiesminde.no
Bente Åsen Fellestjenester Resepsjonsmedarbeider 99272066 bente.aasen@sophiesminde.no
Helen Hage Fellestjenester Faktureringskoordinator 90368589 helen.hage@sophiesminde.no
Inger Brith Drangeid Administrasjon Økonomikonsulent 99272052 inger.drangeid@sophiesminde.no
Jan Sivert Hauglid Fellestjenester Leder Fellestjenester 91754871 jan.sivert.hauglid@sophiesminde.no
Jo-Helge Lunde Fellestjenester Driftstekniker 99272051 johelge.lunde@sophiesminde.no
Knut Arild Mælum Fellestjenester Innkjøps- og lagermedarbeider 99272088 knut.arild.maelum@sophiesminde.no
Linda Marie Jakola Fellestjenester Faktureringsmedarbeider 90400968 linda.jakola@sophiesminde.no
Rannveig Strøm Administrasjon HR-sjef 97126175 rannveig.strom@sophiesminde.no
Rita Johannessen, Fellestjenester Renholder 99272062 rita.johannessen@sophiesminde.no
Siv Lindvik Fellestjenester Resepsjonsmedarbeider 90276082 siv.lindvik@sophiesminde.no
Stig Ørnes Administrasjon Økonomisjef 99161191 stig.ornes@sophiesminde.no
Tanawan Oeyan Fellestjenester Renholder 22045360 tanwan.oeyan@sophiesminde.no
Vigdis Knutsen Fellestjenester Postmedarbeider 47700787 vigdis.knutsen@sophiesminde.no
Wenche Mangrud Fellestjenester Faktureringsmedarbeider 90362598 wenche.mangrud@sophiesminde.no
Xuan Deng Fellestjenester Innkjøps- og lagermedarbeider 93433216 xuan.deng@sophiesminde.no
Yngvar Rasmussen Fellestjenester Driftsmedarbeider 99272084 yngvar.rasmussen@sophiesminde.no